Externe borrel bij Minerva

IMG_4725

Het is al weer twee weekjes geleden, maar op 8 februari maakten onze leden van PREunion kennis met het studentencorps Minerva. Na het eerste college van Blok II van de eerstejaars en het eerste college van Blok V van de tweedejaars, verzamelde een grote groep leden zich voor de deur van de sociëteit van Minerva. Bij binnenkomst werd de groep in tweeën gesplitst, waarna beiden groepen een uitgebreide rondleiding door de sociëteit kregen. Tijdens de rondleiding konden onze leden volop vragen stellen over hoe het leven van een Minerva-lid er uitziet.

De grote tour door Minerva eindigde bij de eetzaal. Na allemaal eten gehaald te hebben bij de keuken, werd er gezellig gegeten en gelachen aan de lange tafels. Ook hier kon nog lekker gekletst worden met een aantal Minervaleden.

Al met al was het een zeer geslaagde activiteit. Wij danken Minerva voor hun gastvrijheid en natuurlijk ook onze leden voor de mooie opkomst. Natuurlijk zijn er ook een paar foto’s gemaakt, die kun je hier bekijken.

Liefs, Bestuurtje XI